Su džiaugsmu dalinamės naujiena! PIRTININKŲ ARBATA.

Profesionalių Pirtininkų Asociacijos ir Acorus Calamus sukurta Pirtininkų arbata.

Lietuviška pirties lankymo tradicija siekia pačius seniausius, gal net akmens amžiaus laikus. Mūsų protėviams pirtys buvo ypač svarbios. Čia buvo ne tik prausiamasi, bet ir atliekamos įvairios apeigos, iniciacijos, pasitinkami ateinantys į šį pasaulį ir išlydimi išeinantys, čia žmonės ieškojo ramybės, atgaivos ir sveikatos.

Pirties procedūros stiprina, grūdina ir valo organizmą. Maloni šiluma, vanduo, kontrastai, vanojimas vantomis, įvairios procedūros padeda atsipalaiduoti, gerina nuotaiką, skaistina ir stangrina odą. Lietuviškoje pirtyje naudojama ypač daug įvairiausių augalų. Iš jų rišamos vantos, ruošiami nuovirai, užpilai, natūralios plaukų ir odos priežiūros priemonės, ir, žinoma, verdama kvapni, kūną ir sielą šildanti žolynų arbata.

Lietuviška pirtis, tai vieta, kur geriausiai jaučiamas žmogaus ir žolynų ryšys. Įkvėpti šios draugystės Acorus Calamus prekės ženklas Žolynėlis su Profesionalių Pirtininkų Asociacija, sukūrėme pirties patirtį papildančią Pirtininkų arbatą.

Gauromečio, liepžiedžių, vingiorykščių žolės ir beržų lapų derinys, praturtins buvimą pirtyje arba, bent jau, padės kvapais ją prisiminti.

Arbatos ieškokite asociacijos narių pirtyse arba el.prekyboje → https://onelife.lt/arbatos/752-pirtininku-arbata-zolynelis-50-g.html