Paslaugos

Ką Jums gali pasiūlyti Profesionalių Pirtininkų Asociacija?

Profesionalių pirtininkų asociacija, vienijanti šio tradicinio amato meistrus, gali Jums pasiūlyti pačių įvairiausių pirties paslaugų.

Profesionalus vanojimas

Vanojimas – ypatinga darbo su kūnu technika, be kurios neįsivaizduojama lietuviška pirtis. Vantos, surištos iš medžių šakelių ir žolynų, naudotos šimtus, jei ne tūkstančius metų. Profesionalų rankose jos atgyja ir daro stebuklus: atpalaiduoja ir žvalina, padeda atsikratyti susikaupusio streso ir fizinio nuovargio, atsikratyti skausmų ir įtampų, valo odos poras, suteikia jaunatviškumo, atgaivina kūną, o svarbiausia – tai be galo maloni procedūra. 

pirtininku asociacija foto 1

Etno SPA

Lietuviškoje pirtyje ne tik sėdima ir prakaituojama – čia galima atlikti pačias įvairiausias gražinančias ir sveikatinančias procedūras: kūno šveitimą vantomis ir natūraliais šveičiamaisiais mišiniais, įtrynimą medumi, prausimą žolelių nuovirais… Ir daugybę kitų tradicinių, senovinių ar modernesnių, iš SPA pasaulio atkeliavusių malonių procedūrų. 

pirtininku asociacija foto 6

Šių procesų metu naudojamos tik natūralios medžiagos, kurios padeda išvalyti ir maitinti kūną. Procedūros nereikalingi brangūs papildomi aksesuarai ar priemonės – tik žinios ir patirtis.

Ypatingos progos ir šventės

Pirtis gali būti puiki vieta paminėti specialias progas, sudominti svečius, ar patirti naujų, netikėtų potyrių. Kartais su pirties procedūromis derinami ir šou elementai, specialios procedūros, žaidimai, ritualai. Pirtis – puiki mergvakario, bernvakario, gimtadienio ar kalendorinės šventės idėja, kuri kaskart gali atsiskleisti vis kitaip.  

Festivaliai ir edukaciniai renginiai

Festivalių ir renginių metu, pirties procedūros gali tapti puikia atrakcija tiek turistams, tiek vietiniams svečiams.

Patyrusių pirtininkų komanda gali pasiūlyti įdomias, įtraukiančias, įvairiems klientams tinkančias procedūras. Didelė dalis procedūrų gali būti atliekamos praktiškai bet kur, naudojant mobilias pirtis, bei improvizuojant ir naudojant tai, ką tuo metu pasiūlo gamta, renginio tema ar aplinka.

Konsultacinės paslaugos

Pirties procedūras į savo paslaugų meniu įtraukia vis daugiau SPA centrų. Pasistačius savo pirtį galbūt irgi norisi ją išbandyti drauge su tą reikalą išmanančiu žmogumi. O gal apie savo pirtį dar tik svajojate? Visada verta pasiklausti patarimo ir kreiptis į tikrus, patyrusius pirtininkus!

pirtininku asociacija foto 8