Albertas Kašėta

PPA Narys

Gyvenimo moto

Sveikame kūne – sveika siela.

Kvalifikacija ir pasiekimai:

  • Studijuodamas Lietuviškos pirties akademijoje ir ją baigęs 2014 metais įgijau pirtininko – profesionalo kvalifikaciją.
  • 2015m. pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą programą, išlaikęs praktinį ir teorinį egzaminus įgijau teisę atlikti pirties procedūras bei teikti sveikatingumo paslaugas pirtyje, gaudamas tai patvirtinantį pirtininko profesionalo sertifikatą.
  • Esu dalyvavęs įvairių šalių pirties meistrų, tokių kaip  Zieduonis Karklinš, Vasilij Lechov,  Dimitrij Dobrovolskij, Oleg Rebikov,  Aleksandr Marcenko, Svetlana Serebrova, Sergej Slubskij  kursuose bei seminaruose.
  • Dalyvavau keliuose Lietuvos vanojimo čempionatuose, Baltarusijos tarptautiniame vanojimo čempionate „Lazenki 2017“.

Siūlomos paslaugos

Pirtyje vedu įvairius grupinius ir individualius pirties renginius, pirties renginius sportininkams kuriuose pagrindinė procedūra yra vanojimas, vantų masažas.
Pirtyse dirbu su įvairaus dydžio žmonių grupėms, tai gali būti individuali procedūra vienam žmogui ar pirties programa keliasdešimčiai žmonių.

Apie save

Profesionalus pirtininkas iš Vilniaus. Pirtimi domiuosi nuo vaikystės, pradėjęs sportuoti dziudo ir sambo. Kadangi prieš varžybas tekdavo „reguliuoti“ kūno svorį, tam tikslui buvo naudojamos ir pirties procedūros. Dirbant treneriu ir pačiam sportuojant, pirtis tapo neatsiejama treniruočių mikrociklo dalimi. Priešvaržybiniame treniruočių etape – pirtis tampa ir kūno svorio reguliavimo vieta, o po varžybų- puiki atstatomoji priemonė.

Kontaktai

El-paštas: almersa(at)gmail.com
Telefono Nr: +370 659 54 224